چگونگی خرید آنلاین از سایت شبکیه

۱- ابتدا باید از میزان شارژ سرویس خود اطلاع پیدا کنید. برای این کار میتوانید با بخش فروش یا نمایندگی خود تماس حاصل فرمایید و یا از سامانه ریز مصرف استفاده نمایید.
۲- پس از مشخص شدن نیاز به تمدید سرویس یا خرید گیگ اضافی، باید به سایت WWW.SHABAKIEH.COM قسمت ADSL رفته و سپس به قسمت شارژ آنلاین مراجعه نمایید.

۱

همچنین راه ساده تر برای وارد شدن به صفحه خرید آنلاین مراجعه به آدرسCRM.SHABAKIEH.COM و یا استفاده از IP روبرو است :۴۶٫۱۴۳٫۲۳۳٫۹
این IP را کافی است در قسمت آدرس بار مرورگر خود وارد کنید

۲

۳ – در این مرحله شماره کاربری و ایمیل خود را در محل مربوطه وارد نمایید.منظور از شماره تلفن سرویس خط تلفن رانژه شده شماست.

۳

در صورتی که کاربر شرکت هستید و شماره شما در سیستم موجود نبود باید جهت بررسی بیشتر در ساعات اداری با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.در صورتی که اطلاعات خود را درست وارد کرده باشید وارد مرحله بعد میشوید:

۴

در صورتی که اینترنت شما قطع است باید روی گزینه شارژ موقت کلیک کنید تا فقط یکبار به شما دسترسی موقت جهت خرید سرویس یا ترافیک داده شود. شارژ موقت شامل ۱۰۰ مگ حجم ترافیک و یا ۲ روز زمان موقت است که بصورت رایگان برای شما منظور میشود تا در صورتی که رمز دوم کارت بانکی ندارید بصورت موقت به اینترنت دسترسی داشته باشید و اگر رمز دوم دارید بتوانید مراحل خرید را بطور کامل سپری کنید و اینترنت شما شارژ شود.

۵

اگر یکبار از شارژ موقت استفاده کرده باشید تا قبل از خرید بعدی نمیتوانید بار دیگر از شارژ موقت استفاده کنید و باید با برای واریز نقدی با بخش فروش و یا نمایندگی خود تماس بگیرید.

۶

در صورتی که زمان استفاده از سرویس شما به اتمام رسیده، جهت تمدید سرویس باید روی قسمت خرید سرویس کلیک کنید.

۷

توجه داشته باشید که اگر سرویس تمدیدی جدید شما دارای سرعتی متفاوت با سرعت سرویس قبلی شما باشد نام کاربری شما (username) تغییر میکند و نیاز به تنظیمات مجدد مودم خود دارید.
در صورتی که مایلید از سرعت متفاوت استفاده کنید، میتوانید از راهنمای کانفیگ مودم در بخش آموزش سایت کمک بگیرید.

در صورتی که ترافیک شما به پایان رسیده است و زمان سرویس شما باقی مانده است باید به قسمت خرید ترافیک بروید.

۸