properties

  1. ارائه سرویس با بالاترین کیفیت و با حداقل میزان قطعی

شرکت شبکیه اصفهان با توجه به تأمین پهنای باند خود از شرکت زیر ساخت که معتبرترین نهاد جهت ارائه پهنای باند عمده در کشور می باشد و نیز با توجه به میزان بالای پهنای باند موجود خود ( به میزان چندین STM1) وهمچنین با بهره گیری از قوی ترین تجهیزات سخت افزری و به روز ترین استانداردهای موجود در دنیا، قابلیت ارائه سرویس اینترنت اختصاصی با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین میزان قطعی به مشتریان خود را دارد.

 

  1. برقراری بالاترین میزان امنیت در سرویس ارائه شده

با توجه به گسترش روز افزون ویروس های رایانه ای و آمار حملات اینترنتی، شرکت شبکیه اصفهان با بهره گیری از بروز ترین سیستم های Firewall و IDS سخت افزاری، امنیت پهنای باند ارائه شده را در بالاترین سطح، تضمین می نماید.

 

  1. امکان نصب سریع و ارتقاء سریع و آسان

علاوه بر نصب سریع سرویس درخواستی مشتریان، یکی دیگر از مزایای سرویس پهنای باند اختصاصی شرکت شبکیه اصفهان، قابلیت ارتقاء سرویس به سرعت های بالاتر در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به طی کردن روال اداری، در صورت نیاز مشتریان می باشد.

 

  1. اولویت بندی هوشمند پهنای باند

شرکت شبکیه اصفهان با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات اولویت بندی پهنای باند، امکان استفاده همزمان از سرویس های گوناگون اینترنتی را با اولویت بندی ترافیک آنها بر اساس نیاز مشتری فراهم آورده است.

 

  1. امکان استفاده مداوم از خدمات اینترنت اختصاصی

مشترکین سرویس اینترنت اختصاصی بصورت حجم نامحدود می توانند با سرعت و کیفیت بالا از اینترنت و خدمات وابسته به آن استفاده نمایند.

 

  1. برخورداری از سرعت ارسال و دریافت برابر در سرویس اینترنت اختصاصی

برخلاف سرویس های اشتراکی همچون ADSL ، در سرویس اینترنت اختصاصی سرعت ارسال و دریافت اطلاعات صد در صد متقارن می باشد.

 

  1. ارائه IPاختصاصی به تعداد مورد نیاز مشتری

شرکت شبکیه اصفهان قابلیت ارائه IP به تعداد مورد نیاز مشتریان را دارا می باشد.

 

  1. امکان برقراری لینک ارتباط داخلی بین نقاط مختلف با هزینه بسیار پائین

برقراری لینک ارتباط داخلی بین ساختمان های غیرمتمرکز مشترک در صورت در خواست ایشان با هزینه بسیار پائین، میسر می باشد.

 

  1. پشتیبانی ۲۴ ساعته

شرکت شبکیه اصفهان با برقراری پشتیبانی ۲۴ ساعته و نیز نظارت و کنترل دائمی کیفیت خدمات ارائه شده، تمامی سعی خود را در راستای برقراری ارتباط با کیفیت و با ثبات به مشترکین پهنای باند اختصاصی خود می نماید.